Změny v programu Google Partners pro rok 2022.

Google pro své partnery připravil na rok 2022 velké změny.

První změnou, pro inzerenty nejspíše tou nejdůležitější, je navýšení bonusových kreditů pro nové účty a to z původních 1 500Kč až na 8 500Kč.

Zároveň Google prodloužil časové období, během kterého má inzerent čas podmínky pro získání bonusového kreditu získat a to z 30 až na 60 dní.

Aby bylo možné bonusový kredit získat, musí být účet inzerenta propojený s některým z partnerů Google pro rok 2022 a proto jsem nelenil a poslední týden po večerech skládal certifikační testy, abych si prodloužil status partnera o další rok a mohl Vám bonusové kredity po splnění podmínek nechat načítat.

Jednalo se celkem o 5 certifikačních zkoušek, kdy u každé z nich bylo nutné odpovědět správně na minimálně 80% otázek. Přestože jsem v roce 2021 nové spolupráce téměř nepřijímal a věnoval většinu času dlouhodobým klientům, rád bych v roce 2022 pár nových klientů pod svou správu přibral a tam klient věřím ocení bonusový kredit až 8 500Kč, což už není zanedbatelná částka.

Upřímně děkuji všem svým klientům za spolupráci v roce 2021 a věřím, že v roce 2022 posuneme Vaše kampaně zase o level výše.

Pokud byste chtěli i Vy pomoci s PPC reklamou nejen na Google, napište mi a třeba spolu navážeme dlouhodobou oboustranně výhodnou spolupráci.

button
Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.