Změny v programu Google Partners pro rok 2022.

Google pro své partnery připravil na rok 2022 velké změny.

První změnou, pro inzerenty nejspíše tou nejdůležitější, je navýšení bonusových kreditů pro nové účty a to z původních 1 500Kč až na 8 500Kč.

Zároveň Google prodloužil časové období, během kterého má inzerent čas podmínky pro získání bonusového kreditu získat a to z 30 až na 60 dní.

Aby bylo možné bonusový kredit získat, musí být účet inzerenta propojený s některým z partnerů Google pro rok 2022 a proto jsem nelenil a poslední týden po večerech skládal certifikační testy, abych si prodloužil status partnera o další rok a mohl Vám bonusové kredity po splnění podmínek nechat načítat.

Jednalo se celkem o 5 certifikačních zkoušek, kdy u každé z nich bylo nutné odpovědět správně na minimálně 80% otázek. Přestože jsem v roce 2021 nové spolupráce téměř nepřijímal a věnoval většinu času dlouhodobým klientům, rád bych v roce 2022 pár nových klientů pod svou správu přibral a tam klient věřím ocení bonusový kredit až 8 500Kč, což už není zanedbatelná částka.

Upřímně děkuji všem svým klientům za spolupráci v roce 2021 a věřím, že v roce 2022 posuneme Vaše kampaně zase o level výše.

Pokud byste chtěli i Vy pomoci s PPC reklamou nejen na Google, napište mi a třeba spolu navážeme dlouhodobou oboustranně výhodnou spolupráci.

button
BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel a mistr světa v kulturistice
Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Pomohu uspět i Vám.

Chcete uspět před konkurencí? Máte zajímavý produkt, ale nedaří se Vám ho prodávat tak, jak byste chtěli? Napište mi o Vašem e-shopu/projektu, o Vašich cílech a možnostech. Udělám maximum abych dokázal pomoci i Vám.