Google Ads – Rozšíření o strukturované úryvky

K mnoha rozšířením reklam v Google Ads nyní nově pro české účty přibylo rozšíření o strukturované úryvky.

Jak rozšíření o strukturované úryvky vypadá?

Rozšíření o strukturované úryvky se zobrazuje pod textovou reklamou jako jedno záhlaví a až 10 seznamů hodnot. Když to uvedu na sobě jakožto na příkladu. Jsem specialista na PPC reklamu, vhodným záhlavím by pro mě bylo slovo „Služby„, vhodnou hodnotou pak „Správa PPC kampaní„, „Správa sociálních sítí“ a „Audit PPC kampaní„. Na obrázku níže můžete vidět jiné rozšíření o strukturované úryvky, kde jsem do záhlaví vložil „Cíle„, do jednotlivých hodnot jsem napsal výhody spolupráce se mnou.

Rozšíření se zobrazují jak na počítačích, tak i na tabletech a chytrých telefonech.

Výhody rozšíření o strukturované úryvky.

1) Vaše reklama bude o podstatný kus větší, tudíž je větší šance, že na ní potenciální zákazník klikne.

2) Google bude reklamní kampaň hodnotit jako lépe nastavenou, dodá jí potřebné pomyslné body v hodnocení kampaně a Vaše reklama se tedy bude moci zobrazovat na lepší pozici se stejnou cenou za proklik, případně za stejnou pozici zaplatíte menší poplatek za proklik.

3) Máte možnost napsat více informací o sobě a svém podnikání.

4) Odlišíte se od konkurence, která velmi často všechna rozšíření nevyužívá a tím zbytečně přichází o zákazníky.

Pokud patříte k mým klientům, Vaše kampaně jsem automaticky rozšířil o strukturované úryvky tak, abyste stále drželi krok před konkurencí.
Pokud k mým klientům ještě nepatříte a rádi byste, napište mi a třeba najdeme společnou řeč.

button

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel a mistr světa v kulturistice
Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Pomohu uspět i Vám.

Chcete uspět před konkurencí? Máte zajímavý produkt, ale nedaří se Vám ho prodávat tak, jak byste chtěli? Napište mi o Vašem e-shopu/projektu, o Vašich cílech a možnostech. Udělám maximum abych dokázal pomoci i Vám.