Google Ads – Rozšíření o strukturované úryvky

K mnoha rozšířením reklam v Google Ads nyní nově pro české účty přibylo rozšíření o strukturované úryvky.

Jak rozšíření o strukturované úryvky vypadá?

Rozšíření o strukturované úryvky se zobrazuje pod textovou reklamou jako jedno záhlaví a až 10 seznamů hodnot. Když to uvedu na sobě jakožto na příkladu. Jsem specialista na PPC reklamu, vhodným záhlavím by pro mě bylo slovo „Služby„, vhodnou hodnotou pak „Správa PPC kampaní„, „Správa sociálních sítí“ a „Audit PPC kampaní„. Na obrázku níže můžete vidět jiné rozšíření o strukturované úryvky, kde jsem do záhlaví vložil „Cíle„, do jednotlivých hodnot jsem napsal výhody spolupráce se mnou.

Rozšíření se zobrazují jak na počítačích, tak i na tabletech a chytrých telefonech.

Výhody rozšíření o strukturované úryvky.

1) Vaše reklama bude o podstatný kus větší, tudíž je větší šance, že na ní potenciální zákazník klikne.

2) Google bude reklamní kampaň hodnotit jako lépe nastavenou, dodá jí potřebné pomyslné body v hodnocení kampaně a Vaše reklama se tedy bude moci zobrazovat na lepší pozici se stejnou cenou za proklik, případně za stejnou pozici zaplatíte menší poplatek za proklik.

3) Máte možnost napsat více informací o sobě a svém podnikání.

4) Odlišíte se od konkurence, která velmi často všechna rozšíření nevyužívá a tím zbytečně přichází o zákazníky.

Pokud patříte k mým klientům, Vaše kampaně jsem automaticky rozšířil o strukturované úryvky tak, abyste stále drželi krok před konkurencí.
Pokud k mým klientům ještě nepatříte a rádi byste, napište mi a třeba najdeme společnou řeč.

button

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.