Nabízím své služby v oblasti PPC marketingu pro zvýšení návštěvnosti webu či e-shopu a hlavně přivedení nových zákazníků. Své služby nabízím po celé republice, nicméně v Praze se můžeme sejít u dobrého kafe a podrobně kroky naší spolupráce probrat. Jasně Vám ukážu, jak dokážu právě Vašemu webu/e-shopu pomoci, jak budu postupovat, kolik to bude stát, všechno jasně, bez zbytečné omáčky. Spravuji online marketing klientům po celé republice, jeden můj současný klient sídlí až ve Velké Británii, proto i pokud nejste z Prahy, nebojte se mě oslovit.

Co v PPC marketingu umím?

 1. Oslovím přímo Vaší cílovou skupinu.
 2. Zvýším návštěvnost Vašeho webu nebo e-shopu.
 3. Přivedu Vám nové zákazníky.
 4. Ušetřím Vám peníze za dražší formy reklamy (televize, rádio, billboardy).

Kde Vaše zákazníky budu hledat?

 1. Google Adwords – Největší vyhledávací i obsahová (bannery) síť v České republice i celosvětově, která nám denně dovolí oslovit Vaší cílovou skupinu.
 2. Seznam Sklik – Druhá největší vyhledávací i obsahová (bannery) síť v České republice a jako bonus budete vidět na firmy.cz.
 3. Facebook – Dnes už se mě klienti neptají, jestli se vyplatí hledat zákazníky na Facebook, ale jak tam zákazníky najít.

Proč zrovna já?

 1. Jsem zkušený online markeťák.
 2. Mám kvalitní reference a několikaletou praxi v oboru: https://jiwo.cz/reference/
 3. Mám tah na branku a hraji s Vámi fér, důkaz místo řečí: https://webtrh.cz/members/89660/rating.
 4. Pravidelně se vzdělávám a sleduji trendy v online marketingu.
 5. Má práce mě baví a naplňuje, na téma online marketingu jsem před lety napsal a úspěšně obhájil i svou bakalářskou práci.
 6. Pracuji efektivně, rychle a pečlivě.

Kolik má práce stojí?

 • Konkrétní cenu Vám řeknu, jakmile zjistím Vaší představu a domluvíme se na postupu a cílech.
 • Orientačně můžete počítat, že hodinu své práce si cením na 500Kč u dlouhodobé spolupráce. Orientační ceník, který Vám pomůže s představou o celkové ceně máte sepsaný zde: https://jiwo.cz/cenik/

Další důvody proč si vybrat právě mě?

 1. Spolehlivost. Na čem se domluvíme to platí a udělám maximum pro to, abych Vaše očekávání předčil.
 2. Otevřenost. Po celou dobu spolupráce s Vámi budu jednat na rovinu, bez zbytečné omáčky a mazání medu kolem pusy.
 3. Transparentnost. Pokud se něco nepovede podle představ, nebudu mlžit a hrát divadlo, ale najdu vhodné řešení dalšího postupu.
 4. Prokazatelné výsledky. Žádné dlouhé a nicneříkající reporty, ale konkrétní výsledky práce.
 5. Poměr cena/výkon. Nejsem agentura, jako freelancer si neplatím sekretářku, obchodní oddělení a spousty dalšího, tudíž se Vám dostane kvalitních služeb za férovou cenu.
Máte zájem pobavit se o možnostech spolupráce blíže?
Napište mi, nic závazného, prostě se domluvíme nebo ne.

button

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel a mistr světa v kulturistice
Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Pomohu uspět i Vám.

Chcete uspět před konkurencí? Máte zajímavý produkt, ale nedaří se Vám ho prodávat tak, jak byste chtěli? Napište mi o Vašem e-shopu/projektu, o Vašich cílech a možnostech. Udělám maximum abych dokázal pomoci i Vám.