Klientské reference

Reference z roku 2024
V uspěchané době je vhodné krátké a výstižné hodnocení. Naši spolupráci nejpřesněji popisují dvě slova: ABSOLUTNÍ DŮVĚRA! Tato slova lze pak doplnit o jiná dvě slova: SKVĚLÉ VÝSLEDKY! A tak nezbývá než poděkovat za to, že se o naše PPC reklamy stará skutečný profesionál!!! (Bc. Jan Švehla – jednatel společnosti)
Reference z roku 2023
Odporúčam pána Wolfa a jeho služby v plnej miere. Vyzná sa v obore, je precízny vo svojej práci, všetko skvele vysvetlí a jedná férovo na rovinu. Má veľa skúseností a prehľad v obore. Individuálny prístup, rýchlo reaguje na otázky a objasní daný problém. Spolupracujeme krátko, ale dokázal zacieliť reklamu na ťažší obor ako je kresba na zakázku perfektne. O každej zmene ma informuje a podáva pravidelné info o kampani. Priviedol mi už niekoľko zákazníkov. Vrelo odporúčam ! (Patrik Šovčík- majitel)
Reference z roku 2023
Musím velmi doporučit pana Wolfa a jeho služby, pomohl mi se startem firmy. Pan Wolf má obrovské zkušenosti v oboru PPC, když jsem cokoli potřeboval tak do chvile jsem měl odpověď. Byl jsem vždy v čas informovaný o změnách Googlu a také že se pracuje stále na reklamách. Velmi doporučuji. (Michale Beránek- majitel)
Reference z roku 2023
Dlouhodobě s panem Wolfem máme dobré zkušenosti. Staral se nám o google a sklik. Rychlé reakce, srozumitelná komunikace na úrovni. Doporučuji. (Adam Černý - provozní ředitel)
Reference z roku 2023
Služby pana Wolfa mohu jen doporučit. Dokáže zajistit vše od počátečního nastavení google ads až po její správu. Díky týdenním reportům budete mít přehled, jaké úkony byly provedeny. Je vždy ochotný odpovědět na všechny dotazy a srozumitelně vysvětlit vše, tak aby byly informace uchopitelné i pro lajka. (Olesya Davydenko - majitelka společnosti)
Reference z roku 2023
S panem Wolfem spolupracuji už více jak 3 roky a bylo to jedno z mých nejlepších rozhodnutí ohledně optimalizace ppc kampaně v Google Ads. Vždy reaguje velmi rychle, rád poradí se vším co potřebuju, a to je v dnešní době velmi důležité. Velmi profesionální a zároveň přátelský přistup a hlavně perfektní výsledky. Rozhodně doporučuji. (Silviya Kolarová - majitelka)
Reference z roku 2023
Spolupráce s panem Wolfem je vždy skvělá a plně se věnuje kampani, i mi kdykoliv vše vysvětlí. Je lidský a ne, jako běžné marketingové firmy a právě proto jsem si ho vybrala a nevolila bych jinak. (Veronika Ptáčková - majitelka)
Reference z roku 2023
S panem Wolfem spolupracuji asi rok a musím říct, že od prvních kampaní jsem s jeho prací, komunikací a schopnostmi velmi spokojená. Rychle a pružně reaguje na všechny mé dotazy, potřeby, finanční možnosti a přitom vždy odvede perfektní práci v nejkratším termínu. Přešla jsem k němu od původní agentury na správu reklam a na doporučení a jsem maximálně spokojena, že jsem to udělala. (Naděžda Rydlová - majitelka)
Reference z roku 2022
S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí. (Lukáš Krištof - majitel)
Reference z roku 2022
S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit. (Michal Koláček - majitel)
Reference z roku 2022
S panem Wolfem spolupracujeme více jak 4 roky a vždy nám byl nápomocen při řešení specifických situací a zacílení produktů. Správně vytváří marketingovou strategii a reklamu na sociálních sítích. Mohu jeho služby doporučit. Těšíme se na další spolupráci. (Pavel Krupa - majitel)
Reference z roku 2022
Rád bych tímto panu Wolfovi poděkoval za spolupráci a kvalitní služby. Profesionální přístup, rychlá kominukace, těším se na další spolupráci! (Simić - majitel)
Reference z roku 2022
Rád bych kladně ohodnotil práci pana Jiřího Wolfa – JiWo při správě PPC kampaní našich www stránek www.elektrofyzika.cz . Práce pana Wolfa byla vždy profesionální a ekonomicky výhodná v poměru výkon / cena. Rád bych služby pana Wolfa doporučil dalším firmám. (Michal Macháč - jednatel společnosti)
Reference z roku 2021
Pana Wolfa mohu jednoznačně a jen doporučit ale po pravdě ho doporučit nechci, protože mi tím pak kousek jeho ukradnete pro sebe. Vážím si jeho špičkové práce, erudovanosti v oboru a rychlého jednání. Výsledky jsou měřitelné a cítím z něho zájem a cílení na výsledek klienta, nikoli jen udělat práci, zkasírovat a jít dál. Dlouhodobá spolupráce a spokojenost obou stran je základ úspěchu. Je pro nás externí spolupracovník ale za mě je to plnohodnotný člen našeho týmu! Jeho výsledky motivují opačně i nás ostatní k lepším výkonům. Patří mu velké poděkování na vývoji www.svarecikukla.cz eshopu s svářecí technikou. (Jan Škaloud…
Reference z roku 2021
Doporučuji pana Wolfa za kvalitní služby v oblasti textové a produktové reklamy. Skvělé jednání a individuální služby v oblasti možností klienta. Vždy poradí, co se týče správného nastavení kampaní a jeho cílení na zákazníky. Vynikající komunikace a vždy dokáže poradit. Za nás má plnou podporu. Určitě neuděláte chybu když p. Wolfa kontaktujete. (Monika Patlevičová - Majitelka)
Reference z roku 2021
Když jsme oslovili společnost pan Wolfa, měli jsme různá očekávání. Všechna se nám do posledního splnila. Spolupráce byla příkladně bezproblémová a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. V budoucnu budeme na našich dalších projektech opět spolupracovat s panem Wolfem. Děkujeme. (Jindřich Hýbl - majitel)
Reference z roku 2020
Pana Wolfa jsem si sehnal přes shoptet v době, kde jsem usilovně hledal někoho, kdo by mi správně poradil se správou PPC kampaní, nastavení Googlu Ads, Skliku a oživil můj eshop. Dříve jsem měl jinou firmu, ale moc spokojený jsem nebyl. Po čase spolupráce s panem Wolfem bylo hodně znát, že můj eshop generuje více objednávek a více tím rostou tržby. S jeho prací, ale i jeho komunikací jsem naprosto spokojený. Můžu jen doporučit. (Martin Melíšek-majitel)
Reference z roku 2020
Děkuji panu Wolfovi za jeho výbornou a profesionální práci. S panem Wolfem jsem se spojil v sobotu a v neděli už na reklamě pracoval. Rychlost, komunikace, profesionální přístup na jedničku. Reklama plní svůj účel a ještě jsem ušetřil 50% nákladů. Pan Wolf je člověk na svém místě a určitě doporučuji. (Martin Přeček - majitel)
Reference z roku 2020
Pan Wolf je naprostý profesionál a vždy dobře poradí. Jako jeden z mála pracuje pernamentně na 120%. Každému, kdo to myslí se svým projektem vážně, mohu jen doporučit. (Lukáš Chroustovský - majitel)
Reference z roku 2020
S panem Wolfem jsem začal spolupracovat s prosbou o založení produktové kampaně v Google Ads, ale díky spokojenosti jsme rozšířili spolupráci na měsíční správu kampaní, jak v Google tak Skliku a eshop nyní skutečně prodává. Za sebe mohu pane Wolfa doporučit, je vidět že ví, co dělá. Umí vše vysvětlit tak, že to i laik dokáže pochopit a ne jak většina agentur, která hovoří jazykem, kterému člověk v tomto oboru nevzdělaný, vůbec nerozumí. (Jindřich Parýzek - majitel)
Reference z roku 2019
S Jirkou vždy rád spolupracuji. Je to odborník a profesionál, který neřeší jen teoretické věci ohledně SEO či PPC, ale přináší do obchodu konkrétní věci, které se okamžitě aplikují a rozvíjí váš online marketing. Těším se na dlouhodobou spolupráci s Jirkou a vřele ho doporučuji. (Petr Kňura - majitel)
Reference z roku 2019
Chci Vám poděkovat za velmi profesionální a vynikající spolupráci s Vámi. Velmi jste nám v létě pomohl a doslova jste nás zachránil v krizi, kdy jsme byli zdecimovaní od toho předešlého rádoby "markeťáka" a nevěděli jsme, kudy kam. Dokázal jste za pár měsíců, že se prodeje knihy v rámci možností rozhývaly, a dokonce jsme i teď na Štědrý den dostali objednávku:-). To je vynikající, máme z toho velkou radost. Velmi si vážíme Vašich schopností a služeb, především právě Vašeho lidského a zároveň profesionálního přístupu. (Marie Plochová Hlávková - majitelka a autorka knihy)
Reference z roku 2019
Pokud nechcete stíhat odbavovat objednávky. Oslovte Jirku :-) (Štěpán Žovín - majitel) -------------------- Aktualizace z 19.12.2023 -------------------- Reference je stále pravdivá, tak ji můžete aktualizovat o poznámku: I letošní vánoční sezóna roku 2023 byla na 18 hodin balenní denně:-), ale stále nás to baví!
Reference z roku 2019
Pan Wolf byl první člověk, který u nás spravoval AdWords reklamy. Před tím to pro naši firmu byla velká neznámá a musím říct, že jsme na prvního člověka měli opravdu štěstí. Vysvětlení z jeho strany bylo vždy dostačující a pokud nám nebylo něco jasné, vše vždy rád dovysvětlil. Je vidět, že své práci rozumí a dělá ji dobře. (Vít Petrák - majitel)
Reference z roku 2019
Od počátku spolupráce s panem Wolfem jsme s jeho prací velice spokojeni. Profesionální přístup, rychlá komunikace, podrobné vysvětlení problematiky a hlavně práce, která přináší výsledky! To vše každý měsíc od pana Wolfa dostáváme a jsme mu za to velice vděčni. Je vidět, že svoji práci dělá s radostí a nadšením. Všem vřele doporučujeme služby pana Wolfa a těšíme se na další pokračování naší spolupráce! (Jan Drážďanský - majitel)
Reference z roku 2019
Chtěl bych panu Wolfovi poděkovat za jeho služby. S jeho optimalizací našich PPC kampaní došlo k výrazně pomalejšímu odčerpávání prostředků z našeho kreditu Google kampaní, přitom ale došlo k mírnému nárůstu objednávek. Těšíme se, že tento trend optimalizace našich PPC kampaní bude i nadále pokračovat. (Petr Mála - majitel)
Reference z roku 2019
Pan Wolf je první, kdo má u nás s PPCčkama reálné výsledky a hned ze začátku se "zaplatil" a o tom to je ne? Těšíme se co přinesou další měsíce a prohloubení spolupráce - mohu s klidným svědomím doporučit. (Lukáš Vlček - manažer ateliéru)
Reference z roku 2019
Pan Wolf je nĕkdo, kdo opravdu ví co dĕlá. Svou prací žije a hlavnĕ u ní opravdu přemýšlí. Dĕlám nĕco, co pro žádného marketéra není denní chleba. Ale pan Wolf se mĕ ujal a musím přiznat, že výsledky jsou viditelné, jsem moc spokojený. (Josef Hojdar - majitel)
Reference z roku 2019
Na panu Wolfovi oceňuji velmi rychlou odezvu a aktivní komunikaci. Na všechny podněty reagoval až nečekaně svižně. Dokázal vytvořit funkční kampaně za minimální náklady v maximálně krátkém čase. (Lubomír Sléha - majitel)
Reference z roku 2019
Děkuji za Váš profesionální přístup a vytvoření reklamních kampaní. Vřele doporučuji pana Wolfa, ví co dělá a reklamní kampaně fungují na 100%. (David Boček - majitel)
Reference z roku 2019
Velmi oceňuji přístup pana Wolfa k jeho práci, termín, který stanoví, vždy dodrží a výsledky se prokazatelně dostavují. S panem Wolfem jsme začali spolupracovat pouze s prosbou o založení produktové kampaně v Google Ads, ale díky spokojenosti jsme rozšířili spolupráci na měsíční správu kampaní, jak v Google tak Skliku. S prací pana Wolfa jsme nadmíru spokojeni a budeme i nadále spolupracovat. (Marek Coufal - administrátor eshopu)
Reference z roku 2019
Profesionální práce, rychlé jednání. I přes to, že máme obchod se speciálním zbožím, pan Wolf dokázal do dvou dnů vytvořit kvalitní reklamu na míru, jaká by mě ani nenapadla. Pan Wolf pravidelně pracuje s optimalizací reklam, poskytuje nám odbornou konzultaci a jsem mile překvapena, jak jednoduchá a srozumitelná spolupráce je. Jsem ráda, že jsem se na pana Wolfa obrátila. (Martina Schulhofová - majitelka)
Reference z roku 2019
Pan Jiří Wolf pomocí PPC reklamy od skliku a AdWords neuvěřitelně pozvedl mé stránky, nárůst objednávek eviduji o 30% při stejném rozpočtu. Mohu všem vřele doporučit! Pan Wolf má vysoce profesionální, efektivní pracovní nasazení. Již si nedokážu představit fungování svého webu bez jeho neustálého zlepšování kampaní, které neustále provádí. Jsem naprosto spokojený a šťastný, že mohu s takovýmto expertem pracovat! (Milič Silvestr Jedlička - majitel)
Reference z roku 2018
Velmi oceňujeme přístup pana Wolfa. Díky pečlivé práci splnil vše, na čem jsme se dohodli. Zároveň jsme za své peníze dostali skvělý výkon. Jeho výjimečný přístup nám přinesl skvělé výsledky. (Petr Jakš - majitel)
počítač
Reference z roku 2018
V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolfem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi. (Jiří Borkovec - majitel a mistr světa v kulturistice)
počítač
Reference z roku 2018
Velmi oceňujeme přístup pana Wolfa. Rozumíme svému oboru, ale aby se obchod rozhýbal, je třeba spojit se s lidmi, kteří zase rozumí tomu svému. A to je rozhodně Jirka Wolf. Od začátku nám pomohl nejen pochopit problematiku, ale navrhnul strategii, která 100% funguje. Má naši důvěru a budeme s ním pokračovat i v dalších projektech. (Jan Bárta - majitel)
počítač
Reference z roku 2018
Potom ako som vyskusal mnoho marketingovych agentur a inych marketakov som nadseny z pristupu a vysledkov pana Wolfa. Okrem vybornych vysledkov mam konecne pocit, ze mi spravuje kampane niekto, ktoremu ide hlavne o moj uspech a spokojnost. Perfektna komunikacia je samozrejmostou. (Miroslav Hanus - majitel)
počítač
Reference z roku 2018
Pan Wolf je velmi ochotný a dokáže rychle reagovat na požadavky a dotazy k nastaveným PPC kampaním. Je na něj spoleh a bez obav se na něj člověk může obrátit s žádostí o pomoc s PPC kampaněmi. (Hedvika Šebková - marketingový specialista)
počítač
Reference z roku 2017
S p. Wolfom sme začali spolupracovať na základe referencií. A som rád, že sme tento krok urobili. Spolupracoval som s rôznymi PPC špecialistami. Na rozdiel od mnohých, je pán Wolf systematický, komunikačne zdatný, štruktorovaný a prehľadný a navyše aj proaktívny. Oceňujeme jasné informácie, prepájanie súvislostí ako aj pro zákaznícky tón v jeho komunikácii. Pre nás je dôležité, aby náš dodávateľ mal focus a proaktívne správanie a to sme dostali hneď od začiatku. (Michal Kitko - majitel)
počítač
Reference z roku 2017
Pan Jiří Wolf u nás pracuje na pozici IT analytik. Na starosti má aktivní formy online marketingu; zejména PPC reklamy a jiné placené formy reklamy, které jsou zaměřené na prokliky. Dříve jsme tuto činnost řešili svépomocí či agenturně, ale výsledky nebyly příliš uspokojivé. Po mnoha pokusech jsme přijali pana Wolfa, který u nás pracuje již cca 9 měsíců. Za posledních 6 měsíců je vidět velké zlepšení ve výši našich obratů a zisků. Z dosavadních čísel mohu hrdě konstatovat, že obrat v posledním kvartále, nám, oproti dlouhodobému průměru, vzrostl o +17%. (Petr Beneš - ředitel)
počítač
Reference z roku 2017
Rychlá práce. Skvěle odvedená zakázka, včetně komunikace. (Marek Maršál - majitel)
počítač
Reference z roku 2017
S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme! (Ronald Eller - Team Leader Online Marketing)
počítač
Reference z roku 2017
Když jsme hledali specialistu na PPC, narazil jsem na pana Wolfa a hned mě zaujalo jeho jméno, říkal jsem si, že je pro nás ten pravý. A byla to pravda, okamžitě a ochotně zahájil spolupráci se kterou jsme velmi spokojeni. Profesionální komunikace, aktivní přístup, rychlá realizace všech požadavků, hledání a aktivní řešení v případě výskytu chyb. Spolupráci s ním mohu vřele doporučit. (Daniel Kristejn - majitel)
počítač
Reference z roku 2017
S panem Wolfem jsme začali spolupracovat, protože nás zaujala jeho nabídka. Bez veškerých, na můj vzhled, zbytečných povídáni - prostě hned začal pracovat na daném úkolu a po krátké době jsme zjistili, že veškeré úkoly jsou vždy dobře splněné. Můžeme pochválit i za rychlou odezvu - celkově doporučujeme!!! (Eduard Ilyin - majitel)
počítač
Reference z roku 2017
Ako projekt s nízkym rozpočtom sme mali na začiatku veľmi obmedzený budget na reklamu. Neostávalo nám nič iné, len si Facebook reklamy vlastnoručne nastaviť. Reklamy boli pre nás nakoniec stratové, museli sme ich pozastaviť. Jirka nám spravil audit reklamy a prišiel s reálnymi úpravami a nápadmi, vďaka ktorým sme reklamy dostali do plusových hodnôt. (Ladislav Szunyogh - majitel)
počítač
Reference z roku 2016
Mladý, talentovaný a úspešný chlapec, s ktorým sa príjemne komunikuje. Vie vysvetliť pre laikov neznáme pojmy. Má flexibilný prístup, je ochotný a priateľský. (Martina Čipčalová - majitelka)
počítač
Reference z roku 2016
Spolupráca s Jirkom bola veľmi príjemná. Všetko sme si odkomunikovali a reklama splnila naše očakávania. Pomer cena/vysledky je super. S Jirkom budeme určite spolupracovať aj na ďaľších kampaniach. (Tomáš Líška, Co-Founder)
počítač
Reference z roku 2016
S proaktivním přístupem jsme velmi spokojeni. To co bylo v jiných agenturách zpracovatelům reklamy jedno, o to se pan Wolf zajímal a hledal cesty aby byla reklama co nejúčinnější. Reklamu v průběhu optimalizuje, vylepšuje a porovnává různé varianty s ohledem na cílený efekt. (Mgr. Radim Košař - majitel)