Úspěšné absolvování kurzu Google Analytics pro pokročilé

Protože oslavy Nového roku jsou za námi, plný entusiasmu a motivace jsem se rozhodl v roce 2019 na sobě ještě více pracovat a začal jsem už dnes. Protože Google Analytics patří k dennímu chlebu snad každého PPC specialisty, rozhodl jsem se prověřit své znalosti a zkušenosti s Google Analytics certifikovanou zkouškou od samotného Google.

Zkouška se skládala ze 4 sad otázek po 15 otázkách v každé sadě, tzn. celkem šlo o cca 60 otázek s tím, že jsem musel mít minimálně 80% otázek zodpovězených správně. Musím se přiznat, že některé otázky byly opravdu záludné a daly mi zabrat, přesto se mi podařilo certifikát získat s více než 90% správností mých odpovědí.

Nyní se tedy pyšním certifikátem „Google Analytics pro pokročilé“, jehož platnost je na dva roky, poté budu muset zkoušku absolvovat znovu, pokud si budu chtít certifikaci udržet.


Mám radost, že jsem své znalosti a zkušenosti v oblasti online marketingu mohl potvrdit další certifikovanou zkouškou. Pokud byste měli zájem o pomoc s PPC marketingem, budu rád, když se na mě obrátíte.

button

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel a mistr světa v kulturistice
Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Pomohu uspět i Vám.

Chcete uspět před konkurencí? Máte zajímavý produkt, ale nedaří se Vám ho prodávat tak, jak byste chtěli? Napište mi o Vašem e-shopu/projektu, o Vašich cílech a možnostech. Udělám maximum abych dokázal pomoci i Vám.