Úspěšné absolvování kurzu Google Analytics pro pokročilé

Protože oslavy Nového roku jsou za námi, plný entusiasmu a motivace jsem se rozhodl v roce 2019 na sobě ještě více pracovat a začal jsem už dnes. Protože Google Analytics patří k dennímu chlebu snad každého PPC specialisty, rozhodl jsem se prověřit své znalosti a zkušenosti s Google Analytics certifikovanou zkouškou od samotného Google.

Zkouška se skládala ze 4 sad otázek po 15 otázkách v každé sadě, tzn. celkem šlo o cca 60 otázek s tím, že jsem musel mít minimálně 80% otázek zodpovězených správně. Musím se přiznat, že některé otázky byly opravdu záludné a daly mi zabrat, přesto se mi podařilo certifikát získat s více než 90% správností mých odpovědí.

Nyní se tedy pyšním certifikátem „Google Analytics pro pokročilé“, jehož platnost je na dva roky, poté budu muset zkoušku absolvovat znovu, pokud si budu chtít certifikaci udržet.


Mám radost, že jsem své znalosti a zkušenosti v oblasti online marketingu mohl potvrdit další certifikovanou zkouškou. Pokud byste měli zájem o pomoc s PPC marketingem, budu rád, když se na mě obrátíte.

button

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.