O mně

Jmenuji se Jiří Wolf a rád pomohu i Vám uspět na poli PPC marketingu.

Svým klientům měsíčně proinvestuji milionové částky a vygeneruji obrat v řádu desítek milionů Kč.

Jsem až německy přesný, na čem se domluvíme to platí.

Za kvalitu práce Vám ručím svým jménem s praxí v oboru přesahující 10let.

Jsem certifikovaný Google partner a Shoptet partner + jsem získal ověření Skliku.

S více než 75% svých klientů spolupracuji déle než 3roky, to Vám dává jakousi záruku dobře odvedené práce. Kdo by chtěl tři a více let platit PPC specialistu, který by se mu finančně nevyplatil.

Za více než 10letou praxi v oblasti PPC marketingu jsem poznal spousty schopných lidí z přidružených oborů, s kterými jsem Vás schopný propojit a simulovat tak služby full servisové agentury.

Se mnou platíte pouze za provedenou práci. Na rozdíl od agentury nezapočítávám do ceny drahé kanceláře v centru Prahy ani plat sekretářky. Stejně tak na Vašich kampaních budu pracovat přímo já a ne nově přijatý zaměstnanec, který se více či méně zaučuje.

SE MNOU TO ZVLÁDNETE

V České republice je více než 50.000 e-shopů. Uspět v tvrdé konkurenci bez hlubší znalosti online marketingu je téměř nemožné. Přesto to spousty podnikatelů zkouší a zbytečně vyhazují peníze oknem. Ušetřete svou peněženku, nervy i čas a pojďme Vaše peníze investovat hned od začátku efektivně.

Individuální přístup

Ke svým klientům přistupuji individuálně. I s menším měsíčním rozpočtem můžeme vymyslet zajímavé a hlavně ziskové kampaně, které budeme postupem času rozšiřovat až na základě rostoucích tržeb.

Silviphotography.cz

S panem Wolfem spolupracuji už více jak 3 roky a bylo to jedno z mých nejlepších rozhodnutí ohledně optimalizace ppc kampaně v Google Ads. Vždy reaguje velmi rychle, rád poradí se vším co potřebuju, a to je v dnešní době velmi důležité. Velmi profesionální a zároveň přátelský přistup a hlavně perfektní výsledky. Rozhodně doporučuji.

Silviya Kolarová - majitelka

PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.
 

Lukáš Krištof- majitel

VK-vysavace.cz/sk

S panem Wolfem spolupracujeme více jak 4 roky a vždy nám byl nápomocen při řešení specifických situací a zacílení produktů. Správně vytváří marketingovou strategii a reklamu na sociálních sítích. Mohu jeho služby doporučit. Těšíme se na další spolupráci.

Pavel Krupa - majitel

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

Michal Koláček - majitel