O mně

Jmenuji se Jiří Wolf a rád pomohu i Vám uspět na poli online marketingu.

Svým klientům měsíčně proinvestuji statisícové částky a vygeneruji obrat v milionech Kč.

Jsem až německy přesný, na čem se domluvíme to platí.

Za kvalitu práce Vám ručím svým jménem.

Jsem certifikovaný Google partner a Shoptet partner + jsem získal ověření Skliku.

S více než polovinou svých klientů spolupracuji déle než jeden rok, to Vám dává jakousi záruku dobře odvedené práce. Kdo by chtěl rok, dva nebo tři platit marketingového specialistu, který by mu nepomáhal zvyšovat tržby a zisk.

Za roky svého podnikání v online marketingu jsem poznal spousty schopných lidí a s některými navázal spolupráci. Jsem Vám jako jednotlivec schopný zajistit kompletní správu Vašeho online podnikání a to včetně vytvoření či případných úprav Vašeho e-shopu.

U mě platíte pouze za provedenou práci. Na rozdíl od agentury nezapočítávám do ceny drahé kanceláře v centru Prahy ani plat sekretářky. Stejně tak na Vašich kampaních budu pracovat přímo já a ne nově přijatý zaměstnanec, který se více či méně zaučuje.

SE MNOU TO ZVLÁDNETE

V České republice je více než 35.000 e-shopů. Uspět bez hlubší znalosti online marketingu je téměř nemožné, přesto to spousty podnikatelů zkouší a zbytečně vyhazují peníze oknem. Ušetřete svou peněženku, nervy i čas a pojďme to dělat hned od začátku pořádně. :)

Individuální přístup

Ke svým klientům přistupuji individuálně. Pokud máte nadšení pro svůj e-shop, tak se i s menším finančním obnosem dají vymyslet zajímavé a hlavně ziskové kampaně, které v případě zájmu můžeme postupem času rozšiřovat s rostoucími tržbami.

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel

Vezuvaute.cz

S proaktivním přístupem jsme velmi spokojeni. To co bylo v jiných agenturách zpracovatelům reklamy jedno, o to se pan Wolf zajímal a hledal cesty aby byla reklama co nejúčinnější. Reklamu v průběhu optimalizuje, vylepšuje a porovnává různé varianty s ohledem na cílený efekt.

 

Mgr. Radim Košař - majitel

Hypokram.cz

Potom ako som vyskusal mnoho marketingovych agentur a inych marketakov som nadseny z pristupu a vysledkov pana Wolfa. Okrem vybornych vysledkov mam konecne pocit, ze mi spravuje kampane niekto, ktoremu ide hlavne o moj uspech a spokojnost. Perfektna komunikacia je samozrejmostou.

 

Miroslav Hanus - majitel

Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing