Facebook marketing pořádně!

Dnes už za mnou nechodí klienti s otázkou, zda-li se Facebook jako marketingový kanál vyplatí, ale ptají se mě, jak ho dělat tak, aby se vyplatil. A jak jste na tom Vy? Máte na Facebooku firemní profil, pravidelně a rádi tam komunikujete se svými fanoušky, potažmo potencionálními zákazníky? Pokud ne, nemůžete očekávat výsledky. Pro své klienty tvořím kompletní marketingovou strategii.

Protože každý klient je unikátní se specifickou cílovou skupinou, přizpůsobuji tomu marketingovou komunikaci tak, abychom mezi klientem a jeho potencionálními klienty navodili příjemné prodejní prostředí. Nevytvářím pouze prodejní kanály, ale buduji důvěru mezi obchodem a jeho Facebookovými fanoušky. Marketingová strategie je vždy založená na předem domluvených krocích spolupráce tak, aby systematicky dosáhla požadovaných cílů.

Co v marketingu na Facebooku umím?

 1. Oslovit přímo Vaší cílovou skupinu.
 2. Zvýšit návštěvnost Vašeho webu nebo e-shopu.
 3. Zvýšit počet objednávek na e-shopu.
 4. Zvýšit povědomí o Vaší značce + zvýšit počet relevantních fanoušků Vaší Facebook stránky.
 5. Vytvářet příspěvky (včetně vlastní grafiky), komunikovat s fanoušky, odpovídat na dotazy, zkrátka dám Vaší stránce šmrnc.

Proč zrovna já?

 1. Jsem zkušený online markeťák.
 2. Mám kvalitní reference a několikaletou praxi v oboru: https://jiwo.cz/reference/
 3. Mám tah na branku a hraji s Vámi fér, důkaz místo řečí: https://webtrh.cz/members/89660/rating.
 4. Pravidelně se vzdělávám a sleduji trendy v online marketingu na sociálních sítích.
 5. Má práce mě baví a naplňuje, téma online marketingu na Facebooku jsem napsal a úspěšně obhájil i svou bakalářskou práci.
 6. Pracuji efektivně, rychle a pečlivě.

Kolik má práce stojí?

 • Konkrétní cenu Vám řeknu, jakmile zjistím Vaší představu a domluvíme se na postupu a cílech.
 • Orientačně můžete počítat, že hodinu své práce si cením na 500Kč u dlouhodobé spolupráce, na 700Kč za hodinu u té krátkodobé. Orientační ceník, který Vám pomůže s představou o celkové ceně máte sepsaný zde: https://jiwo.cz/cenik/

Další důvody proč si vybrat právě mě?

 1. Spolehlivost. Na čem se domluvíme to platí a udělám maximum pro to, abych Vaše očekávání předčil.
 2. Otevřenost. Po celou dobu spolupráce s Vámi budu jednat na rovinu, bez zbytečné omáčky a mazání medu kolem pusy.
 3. Transparentnost. Pokud se něco nepovede podle představ, nebudu mlžit a hrát divadlo, ale najdu vhodné řešení dalšího postupu.
 4. Prokazatelné výsledky. Žádné dlouhé a nicneříkající reporty, ale konkrétní výsledky práce.
 5. Poměr cena/výkon. Nejsem agentura, jako freelancer si neplatím sekretářku, obchodní oddělení a spousty dalšího, tudíž se Vám dostane kvalitních služeb za férovou cenu.
Máte zájem pobavit se o možnostech spolupráce blíže?
Napište mi, nic závazného, prostě se domluvíme nebo ne.

button

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.