Facebook marketing pořádně!

Dnes už za mnou nechodí klienti s otázkou, zda-li se Facebook jako marketingový kanál vyplatí, ale ptají se mě, jak ho dělat tak, aby se vyplatil. A jak jste na tom Vy? Máte na Facebooku firemní profil, pravidelně a rádi tam komunikujete se svými fanoušky, potažmo potencionálními zákazníky? Pokud ne, nemůžete očekávat výsledky. Pro své klienty tvořím kompletní marketingovou strategii.

Protože každý klient je unikátní se specifickou cílovou skupinou, přizpůsobuji tomu marketingovou komunikaci tak, abychom mezi klientem a jeho potencionálními klienty navodili příjemné prodejní prostředí. Nevytvářím pouze prodejní kanály, ale buduji důvěru mezi obchodem a jeho Facebookovými fanoušky. Marketingová strategie je vždy založená na předem domluvených krocích spolupráce tak, aby systematicky dosáhla požadovaných cílů.

Co v marketingu na Facebooku umím?

 1. Oslovit přímo Vaší cílovou skupinu.
 2. Zvýšit návštěvnost Vašeho webu nebo e-shopu.
 3. Zvýšit počet objednávek na e-shopu.
 4. Zvýšit povědomí o Vaší značce + zvýšit počet relevantních fanoušků Vaší Facebook stránky.
 5. Vytvářet příspěvky (včetně vlastní grafiky), komunikovat s fanoušky, odpovídat na dotazy, zkrátka dám Vaší stránce šmrnc.

Proč zrovna já?

 1. Jsem zkušený online markeťák.
 2. Mám kvalitní reference a několikaletou praxi v oboru: https://jiwo.cz/reference/
 3. Mám tah na branku a hraji s Vámi fér, důkaz místo řečí: https://webtrh.cz/members/89660/rating.
 4. Pravidelně se vzdělávám a sleduji trendy v online marketingu na sociálních sítích.
 5. Má práce mě baví a naplňuje, téma online marketingu na Facebooku jsem napsal a úspěšně obhájil i svou bakalářskou práci.
 6. Pracuji efektivně, rychle a pečlivě.

Kolik má práce stojí?

 • Konkrétní cenu Vám řeknu, jakmile zjistím Vaší představu a domluvíme se na postupu a cílech.
 • Orientačně můžete počítat, že hodinu své práce si cením na 500Kč u dlouhodobé spolupráce, na 700Kč za hodinu u té krátkodobé. Orientační ceník, který Vám pomůže s představou o celkové ceně máte sepsaný zde: https://jiwo.cz/cenik/

Další důvody proč si vybrat právě mě?

 1. Spolehlivost. Na čem se domluvíme to platí a udělám maximum pro to, abych Vaše očekávání předčil.
 2. Otevřenost. Po celou dobu spolupráce s Vámi budu jednat na rovinu, bez zbytečné omáčky a mazání medu kolem pusy.
 3. Transparentnost. Pokud se něco nepovede podle představ, nebudu mlžit a hrát divadlo, ale najdu vhodné řešení dalšího postupu.
 4. Prokazatelné výsledky. Žádné dlouhé a nicneříkající reporty, ale konkrétní výsledky práce.
 5. Poměr cena/výkon. Nejsem agentura, jako freelancer si neplatím sekretářku, obchodní oddělení a spousty dalšího, tudíž se Vám dostane kvalitních služeb za férovou cenu.
Máte zájem pobavit se o možnostech spolupráce blíže?
Napište mi, nic závazného, prostě se domluvíme nebo ne.

button

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel a mistr světa v kulturistice
Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Pomohu uspět i Vám.

Chcete uspět před konkurencí? Máte zajímavý produkt, ale nedaří se Vám ho prodávat tak, jak byste chtěli? Napište mi o Vašem e-shopu/projektu, o Vašich cílech a možnostech. Udělám maximum abych dokázal pomoci i Vám.