Google partner pro rok 2023

Abych byl schopný i nadále svým klientům zajišťovat partnerské výhody Google i pro rok 2023, věnoval jsem v tomto týdnu dva večery aktualizaci mé certifikace v programu Google partners.

I letos se jednalo se celkem o 5 certifikačních zkoušek, kdy u každé z nich bylo nutné odpovědět správně na minimálně 80% otázek.

Mezi hlavní výhody programu Google partners patří:
1) Prémiová technická podpora ze strany Google
2) Pravidelné konzultace s optimalizátory Google
3) Bonusový kredit 8 500Kč pro nové inzerenty na Google

Upřímně děkuji svým klientům za spolupráci v roce 2022 a věřím, že v roce 2023 posuneme Vaše kampaně další o level výše.

Pokud byste chtěli i Vy pomoci s PPC reklamou nejen na Google, napište mi a třeba spolu navážeme dlouhodobou oboustranně výhodnou spolupráci.

button
Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.