Jak si založit Sklik účet na Seznamu snadno a rychle!

Co je to Sklik účet?

Sklik účet vám umožní vytvářet a spravovat inzeráty v inzertním systému Seznam. Jedná se o možnost tvorby a sdílení textových inzerátů, reklamních bannerů nebo reklamy na konkrétní produkty cílené na vaše potenciální zákazníky. Jednoduše vytvoříte inzerát, či jiný druh reklamy a ten se posléze objeví ve vyhledávači portálu Seznam.cz.

Kolik stojí vytvoření účtu a jeho následné užívání?

Registrace u služby Sklik je ZDARMA, stejně tak jako následné zobrazení vašeho inzerátu náhodným návštěvníkem. Služba je zpoplatněná až v momentě, kdy na vaši reklamu někdo klikne. Což znamená, že platíte až tehdy, když je vaše reklama efektivní a zaujme potencionálního zákazníka. Ten je po kliknutí na váš inzerát/reklamu přesměrován tam, kam vy si sami určíte, což budou nejspíš vaše stránky, kde vás bude moci potencionální zákazník kontaktovat, či rovnou učinit nákup. Maximální částku za „prokliknutí“ v tomto inzertním systému si určujete VY SAMI!

Benefity používání Skliku

  • Naprostá kontrola nad vašimi investicemi
  • Možnost cílení a změny inzerátu dle vaší potřeby
  • Rychlé spuštění vaší reklamní kampaně
  • Naprostá přesnost a spočitatelnost úspěšnosti vaší kampaně

Výhody služby Sklik oproti konkurenčnímu Google AdWords

  • Intuitivnější a jednodušší administrativní prostředí
  • Díky propojení s projekty Firmy.cz, Zbozi.cz nebo Mapy.cz je Sklik daleko výhodnější pro firmy/obchodníky cílenými na český trh
  • Velmi přehledné uživatelské rozhraní

Registrace a přihlášení k službě Sklik

K využívání služby Sklik vám stačí mít vytvořený účet na portálu www.seznam.cz. Nemáte-li vytvořený svůj účet u Seznamu, otevřete si internetový formulář: https://registrace.seznam.cz, kde se můžete velmi snadno zaregistrovat.

Seznam - registrace

Seznam – registrace

Máte-li již vytvořený email s koncovkou seznam.cz/email.cz/post.cz, máte o starost méně a můžete jít rovnou na oficiální stránky služby Sklik – https://www.sklik.cz, kde se po přihlášení na svůj email, octnete v uživatelském rozhraní této služby.

Sklik - přihlášení 1

Sklik – přihlášení 1

Sklik - přihlášení 2

Sklik – přihlášení 2

Obsluha služby Sklik

Po odsouhlasení Smluvních podmínek se dostanete na domovskou stránku vašeho účtu, v jehož rozhraní můžete vytvářet a spravovat jednotlivé reklamní kampaně, stanovovat jejich denní rozpočty nebo např. určovat klíčová slova, díky kterým se vaše inzeráty potencionálním zákazníkům zobrazí. Tato uživatelská pomůcka společně s dalšími, jakými jsou například určování lokality, či denní doby, kdy se bude reklama zobrazovat, vám pomohou se co možná nejlépe orientovat právě na vaši cílovou skupinu zákazníků.

Děkuji za přečtení tohoto článku a doufám, že vám bude nápomocen při spravování vaší internetové reklamy! Pokud byste chtěli ušetřit čas, nervy a peníze za „začátečnické chyby“, rád Vám s přípravou i následnou správou Vašich PPC kampaní pomohu, za férové peníze, nebojte 🙂

Máte zájem pobavit se o možnostech spolupráce blíže?
Napište mi, nic závazného, prostě se domluvíme nebo ne.

button

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

 

Michal Koláček - majitel
PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.

 

Lukáš Krištof- majitel

Pomohu uspět i Vám.

Chcete pomoci s PPC reklamou? Napište mi, rád s Vámi zhodnotím situaci a pokud budu věřit, že Vám skutečně dokážu pomoci, připravím Vám nabídku na míru a pustíme se do práce.