Nová certifikace od Google – Google partner pro obsahovou síť

Už v minulosti jsem se Vám na svém blogu chlubil, že jsem se stal oficiálním Google partnerem pro produktové kampaně (Google nákupy) a kampaně ve vyhledávací síti. Před pár dny Google mé odznaky rozšířil a přidělil mi další ověřenou specializaci, nyní nově na obsahovou síť (bannery). Sám Google nyní dokládá, že si i v obsahové dokážu svým klientům pomoci.

Google nabízí celkem pět možností specializací, v současné době vlastním tři z pěti a proto udělám maximum, abych co nejdříve získal osvědčení od Google i ze zbylých dvou specializací, držte mi palce.

Pokud byste chtěli pomoci s reklamou nejen s obsahovou PPC reklamou na Google, napište mi a třeba dokážu pomoci i Vám.

button

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel a mistr světa v kulturistice
Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Pomohu uspět i Vám.

Chcete uspět před konkurencí? Máte zajímavý produkt, ale nedaří se Vám ho prodávat tak, jak byste chtěli? Napište mi o Vašem e-shopu/projektu, o Vašich cílech a možnostech. Udělám maximum abych dokázal pomoci i Vám.