Jak si připojit Sklik a AdWords do správy

Google AdWords a Sklik jsou dva on-line reklamní systémy, které umožňují inzerentům umístit se na předních příčkách vyhledávače Google, respektive Seznam. Ovládnutí obou systémů Google není nic jednoduchého, ale spolu to určitě zvládneme. Stačí mi tyto systémy předat do správy a o vše potřebné se už postarám. Proces předání však mohou provázet různé komplikace, které lze eliminovat použitím mého návodu.

Připojení účtu v Google AdWords

V Google AdWords sice existuje jednodušší cesta k předání správy účtu, ale její funkčnost je dosti diskutabilní. Raději bude lepší, když si zvolíte sice poněkud komplikovanější, ale zato 100% funkční způsob.

1. Přihlaste se do Google AdWords.

2. V této fázi je potřeba, abyste našli číslo svého účtu. Nachází se v levém horním rohu navigačního panelu, který rozbalíte pomocí levé horní šipky.

Google AdWords - připojení účtu

Google AdWords – připojení účtu

3. Číslo vašeho účtu mi pak zašlete na email: jirka.wolf@gmail.com

4. Na váš email v Google AdWords vám následně zašlu žádost o povolení spravovat váš účet z mého správcovského účtu JiWo. Ve chvíli, kdy budete mít ve své emailové schránce žádost, potvrďte ji.

5. Pak už jen stačí oznámit mi přes email, že jste se připojili. Google to sice udělá za Vás, ale tak… pro jistotu.

Připojení účtu v Skliku

Ani v Skliku se nejedná o žádný složitý proces, i když v tomto případě je přece jen o něco málo komplikovanější.

1. Proveďte přihlášku do Skliku.

2. V pravém horním menu klikněte na název účtu a posléze na „Nastavení“.

Sklik - připojení účtu 1

Sklik – připojení účtu

3. Nyní byste se měli vydat do části „Nabídnout přístup/požádat o přístup“, která by měla být vidět v prostřední části stránky.

4. Klikněte na „Nabídnout přístup“, která se nachází v nabídce „Typ akce“.

5. Mělo by se vám zobrazit pole se jménem účtu. Toto pole vyplňte emailem jirka@jiwo.cz

6. Posléze v nabídce „Práva“ vyberte kolonku „Administrátor účtu“.Tímto krokem se nevzdáváte vlastnictví tohoto účtu, ale pouze mi svěřujete funkci administrátora.

Sklik - připojení účtu

Sklik – připojení účtu

7. Žádost odešlete kliknutím na příslušné tlačítko.

8. O tom, že vše zdárně dopadlo, mě informujte prostřednictvím emailu.

Pokud byste měl jakýkoliv problém s propojením, napište mi na email jirka.wolf@gmail.com a společně ho vyřešíme. Stejně tak pokud byste měli zájem o přípravu a správu PPC kampaní, které Vám skutečně vydělají, budu rád, když se mi ozvete.

button

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

 

Jiří Borkovec - majitel a mistr světa v kulturistice
Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

 

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Pomohu uspět i Vám.

Chcete uspět před konkurencí? Máte zajímavý produkt, ale nedaří se Vám ho prodávat tak, jak byste chtěli? Napište mi o Vašem e-shopu/projektu, o Vašich cílech a možnostech. Udělám maximum abych dokázal pomoci i Vám.