Pay Per Click Management

Správa Google Ads (dříve Adwords) kampaní

Připravím Vám ziskové kampaně v síti Google Ads. Správně zacílenou reklamou Vám pomohu zvýšit obrat i zisk.

Více než 60% mých klientů se mnou spolupracovalo nebo spolupracuje dlouhodobě a více než 95% by mě doporučilo svému kamarádovi.

Na základě Vašich cílů připravím kampaně v Google Ads (Adwords) tak, aby Vám reklama dlouhodobě přinášela zisk. U většiny mých klientů patří reklamy v Google Ads k vůbec nejziskovějším kampaním.

Můj orientační ceník najdete na stránce https://jiwo.cz/cenik/. Nicméně ke každému klientovi přistupuji individuálně tak, aby marketingová kampaň správně fungovala přímo na Váš typ podnikání, proto i ceny za mou práci se mohou od ceníku lišit. Můžete počítat, že hodina mé práce stojí pro dlouhodobé klienty 500Kč, u jednorázových zakázek je to 700Kč za hodinu práce.

Vytvořím Vám reklamy dle nejmodernějších trendů tak, aby Vám skutečně vydělávaly. Spolupráce se mnou je vždy pouze na jeden měsíc, nijak si klienty nezavazuji, přesto se mnou většina spolupracuje rok a více. To je pro mě cenná zpětná vazba, že jsou s mou prací spokojení.

Reklamy ve vyhledávací síti

Líbilo by se Vám zobrazovat se na prvních místech ve vyhledávačích Google a Seznam? Žádný problém, rád pro Vás připravím PPC reklamy, které budou potencionální zákazníci i Google se Seznamem milovat. Díky tomu budete Google Vaše reklamy upřednostňovat před konkurencí.

Reklamy v obsahové síti

Připravím reklamy v obsahové síti Google (grafické i textové), díky kterým můžeme oslovit Vaše potencionální zákazníci v partnerské síti Google. Jen pro představu, v partnerské síti Google je celosvětově více než 1 milion webů.

Dynamický remarketing

Prohlížíte si na eshopu konkrétní produkt a poté Vás celý týden pronásledují reklamy přesně na daný produkt, který jste si prohlíželi? Tak přesně to je dynamický remarketing, který patří k jedněm z nejúčinnějších forem online PPC reklamy pro eshopy. Rád jej pro Vás nastavím a budu spravovat tak, aby Vám dlouhodobě přinášel zisk.

Produktové reklamy - Google nákupy

Produktové inzeráty v Google nákupech patří k velmi oblíbeným a hlavně velmi účinným reklamám. U některých mých klientů jsou to vůbec neziskovější reklamní kampaně. Rád Vám produktové kampaně efektivně připravím.

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

Jiří Borkovec - majitel

Vezuvaute.cz

S proaktivním přístupem jsme velmi spokojeni. To co bylo v jiných agenturách zpracovatelům reklamy jedno, o to se pan Wolf zajímal a hledal cesty aby byla reklama co nejúčinnější. Reklamu v průběhu optimalizuje, vylepšuje a porovnává různé varianty s ohledem na cílený efekt.

Mgr. Radim Košař - majitel

Hypokram.cz

Potom ako som vyskusal mnoho marketingovych agentur a inych marketakov som nadseny z pristupu a vysledkov pana Wolfa. Okrem vybornych vysledkov mam konecne pocit, ze mi spravuje kampane niekto, ktoremu ide hlavne o moj uspech a spokojnost. Perfektna komunikacia je samozrejmostou.

Miroslav Hanus - majitel

Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Měsíčně svým klientům proinvestuji statisícové částky a vygeneruji obrat v milionech Kč. Rád se pobavím o možnosti spolupráce i s Vámi.