Pay Per Click Management

Správa Sklik kampaní

Připravím Vám ziskové kampaně v Skliku. Správně nastavenou a zacílenou reklamu Vám pomohu zvýšit obrat i zisk.

Více než 60% mých klientů se mnou spolupracovalo nebo spolupracuje dlouhodobě a více než 95% by mě doporučilo svému kamarádovi.

Na základě Vašich cílů připravím kampaně v Skliku tak, aby Vám reklama dlouhodobě přinášela zisk. U většiny mých klientů patří reklamy v Seznam Skliku k vůbec nejziskovějším kampaním.

Můj orientační ceník najdete na stránce https://jiwo.cz/cenik/. Nicméně ke každému klientovi přistupuji individuálně tak, aby marketingová kampaň správně fungovala přímo na Váš typ podnikání, proto i ceny za mou práci se mohou od ceníku lišit. Můžete počítat, že hodina mé práce stojí pro dlouhodobé klienty 500Kč, u jednorázových zakázek je to 700Kč za hodinu práce.

Vytvořím Vám reklamy dle nejmodernějších trendů tak, aby Vám skutečně vydělávaly. Spolupráce se mnou je vždy pouze na jeden měsíc, nijak si klienty nezavazuji, přesto se mnou většina spolupracuje rok a více. To je pro mě cenná zpětná vazba, že jsou s mou prací spokojení.

Reklamy ve vyhledávací síti

Připravím Vaše reklamy ve vyhledávací síti tak, aby se zobrazovaly na prvních místech ve vyhledávání Skliku. Nastavím kampaně tak, aby se líbily jak potencionálním klientům, tak i algoritmu Skliku. Díky tomu získáte lepší pozici než konkurence za stejnou nebo nižší cenu. Na Vaše stránky tak přijdou nový návštěvníci, který mají zájem o Vaše zboží nebo služby.

Reklamy v obsahové síti

Pomocí reklam v obsahové síti (bannery) Skliku oslovíme až 95% lidí na českém internetu. Vaše reklamy se budou moci zobrazovat na více než 3000 internetových stránkách, které jsou zaregistrované v partnerském programu Skliku.

Dynamický remarketing

Prohlížíte si na e-shopu boty a poté Vás celý týden pronásledují reklamy přesně na ten pár bot, který jste si prohlíželi. Tak přesně to je dynamický remarketing, který patří k jedněm z nejúčinnějších forem online PPC reklamy pro e-shopy. Rád ho pro Vás připravím a efektivně nastavím.

Produktové reklamy ve vyhledávání Skliku

Produktové inzeráty v Skliku patří k velmi oblíbeným a hlavně velmi účinným reklamám. U některých mých klientů jsou to dokonce jedny z nejúspěšnějších reklamních kampaní. Rád Vám produktové kampaně efektivně připravím.

BodyFlexNutrition.cz

V našem oboru fitness je velmi tvrdá konkurence, kde se tlačí na ceny. Pan Wolf nám ale dokázal zvýšit prodeje aniž bychom museli bojovat cenou. Investice do online marketingu se nám rychle začala vyplácet. Navíc jednání panem Wolflem je rychlé a jasné, bez čekání na odpovědi.

Jiří Borkovec - majitel

Vezuvaute.cz

S proaktivním přístupem jsme velmi spokojeni. To co bylo v jiných agenturách zpracovatelům reklamy jedno, o to se pan Wolf zajímal a hledal cesty aby byla reklama co nejúčinnější. Reklamu v průběhu optimalizuje, vylepšuje a porovnává různé varianty s ohledem na cílený efekt.

Mgr. Radim Košař - majitel

Hypokram.cz

Potom ako som vyskusal mnoho marketingovych agentur a inych marketakov som nadseny z pristupu a vysledkov pana Wolfa. Okrem vybornych vysledkov mam konecne pocit, ze mi spravuje kampane niekto, ktoremu ide hlavne o moj uspech a spokojnost. Perfektna komunikacia je samozrejmostou.

Miroslav Hanus - majitel

Webonio.cz

S Jirkou Wolfem spolupracujeme od začátku na online propagaci. Jsme velmi spokojení s rychlou a profesionální komunikací, přehledem v online marketingu a pečlivostí. Děkujeme za tuto spolupráci a doporučujeme!

Ronald Eller - Team Leader Online Marketing

Měsíčně svým klientům proinvestuji statisícové částky a vygeneruji obrat v milionech Kč. Rád se pobavím o možnosti spolupráce i s Vámi.