Pay Per Click Management

Správa Sklik kampaní

Připravím Vám ziskové kampaně v Skliku. Správně nastavenou a zacílenou reklamu Vám pomohu zvýšit obrat i zisk.

Více než 60% mých klientů se mnou spolupracovalo nebo spolupracuje dlouhodobě a více než 95% by mě doporučilo svému kamarádovi.

Na základě Vašich cílů připravím kampaně v Skliku tak, aby Vám reklama dlouhodobě přinášela zisk. U většiny mých klientů patří reklamy v Seznam Skliku k vůbec nejziskovějším kampaním.

Můj orientační ceník najdete na stránce https://jiwo.cz/cenik/. Nicméně ke každému klientovi přistupuji individuálně tak, aby marketingová kampaň správně fungovala přímo na Váš typ podnikání, proto i ceny za mou práci se mohou od ceníku lišit. Můžete počítat, že hodina mé práce stojí pro dlouhodobé klienty 500Kč, u jednorázových zakázek je to 700Kč za hodinu práce.

Vytvořím Vám reklamy dle nejmodernějších trendů tak, aby Vám skutečně vydělávaly. Spolupráce se mnou je vždy pouze na jeden měsíc, nijak si klienty nezavazuji, přesto se mnou většina spolupracuje rok a více. To je pro mě cenná zpětná vazba, že jsou s mou prací spokojení.

Reklamy ve vyhledávací síti

Připravím Vaše reklamy ve vyhledávací síti tak, aby se zobrazovaly na prvních místech ve vyhledávání Skliku. Nastavím kampaně tak, aby se líbily jak potencionálním klientům, tak i algoritmu Skliku. Díky tomu získáte lepší pozici než konkurence za stejnou nebo nižší cenu. Na Vaše stránky tak přijdou nový návštěvníci, který mají zájem o Vaše zboží nebo služby.

Reklamy v obsahové síti

Pomocí reklam v obsahové síti (bannery) Skliku oslovíme až 95% lidí na českém internetu. Vaše reklamy se budou moci zobrazovat na více než 3000 internetových stránkách, které jsou zaregistrované v partnerském programu Skliku.

Dynamický remarketing

Prohlížíte si na e-shopu boty a poté Vás celý týden pronásledují reklamy přesně na ten pár bot, který jste si prohlíželi. Tak přesně to je dynamický remarketing, který patří k jedněm z nejúčinnějších forem online PPC reklamy pro e-shopy. Rád ho pro Vás připravím a efektivně nastavím.

Produktové reklamy ve vyhledávání Skliku

Produktové inzeráty v Skliku patří k velmi oblíbeným a hlavně velmi účinným reklamám. U některých mých klientů jsou to dokonce jedny z nejúspěšnějších reklamních kampaní. Rád Vám produktové kampaně efektivně připravím.

Silviphotography.cz

S panem Wolfem spolupracuji už více jak 3 roky a bylo to jedno z mých nejlepších rozhodnutí ohledně optimalizace ppc kampaně v Google Ads. Vždy reaguje velmi rychle, rád poradí se vším co potřebuju, a to je v dnešní době velmi důležité. Velmi profesionální a zároveň přátelský přistup a hlavně perfektní výsledky. Rozhodně doporučuji.

Silviya Kolarová - majitelka

PNK-Renting

S panem Wolfem začínám spolupracovat už 4. rokem. Za celou dobu jsem nezažil měsíc, kdy by jeho kampaně nebyly ziskové - to nejdůležitější tedy máme :) Jako příjemný bonus mohu uvést profesionální a rychlou komunikaci, včetně období svátků a rok od roku lepší výkon reklam. Aktuálně se chystáme na propagaci nového produktu a já věřím, že bude stejně úspěšná, jako ty předchozí.
 

Lukáš Krištof- majitel

VK-vysavace.cz/sk

S panem Wolfem spolupracujeme více jak 4 roky a vždy nám byl nápomocen při řešení specifických situací a zacílení produktů. Správně vytváří marketingovou strategii a reklamu na sociálních sítích. Mohu jeho služby doporučit. Těšíme se na další spolupráci.

Pavel Krupa - majitel

Popkornovac.cz/sk

S Jirkou Wolfem úspěšně spolupracujeme již několik let. Stará se nám o reklamu a marketing, jak pro český e-shop Popkornovač.cz, tak i pro jeho slovenskou mutaci. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, komunikaci a rychlost s jakou řeší naše požadavky. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

Michal Koláček - majitel

Měsíčně svým klientům proinvestuji statisícové částky a vygeneruji obrat v milionech Kč. Rád se pobavím o možnosti spolupráce i s Vámi.